شرکت صنايع شيميايي ممتاز بل گستر (چسب دلتا) در سال 1380 ،بعد از 40 سال سابقه درخشان در توليد چسب و تجربه مديريتي آقاي مصطفي نوروززاده و محسن پور رحمت و با همت وکوشش همکاران تاسيس و راه اندازي شده است. چسب دلتا با توجه به نياز امروز جامعه و جوابگويي به انتظارات مصرف کنندگان گرامي با شعار ” تجربه اي کهن، انديشه اي نو” در زمينه توليد چسب برنامه ريزي کرده و در اين راه پيشرفت هاي چشمگيري داشته است.


اين شرکت توليد کننده انواع چسبهاي صنعتي، عمومي و ساختماني جهت مصارف مختلف مي باشد که از لحاظ کيفيت مطابق با استاندارد هاي جهاني و قابل رقابت با محصولات مشابه خارجي است. چسب دلتا درطي دوران فعاليت، با تاکيد بر توسعه و بهبود سطح کيفيت محصولات و با تکيه بر واحد کنترل کيفي و آزمايشگاه مجهز ضمن بهره گيري از نيروي انساني کارآمد، محصولاتي منطبق با نيازهاي مشتريان جهت مصارف گوناگون را توليد و عرضه مي نمايد. مديران و مهندسان توليد چسب دلتا از همان سالهاي شروع فعاليت اصل را بر بهبود مستمر کيفيت توليد و حفظ منافع مشتري قرار داده اند و اينگونه است که توليدات نوين چسب دلتا به شدت مورد استقبال عموم فروشندگان و مصرف کنندگان واقع شده است . 


 شرکت صنايع شيميائي ممتاز بل گستراز سويي ديگر مفتخر است راه اندازي بالاترين ظرفيت حجم توليد گاز هاي اکسيژن، نيتروژن و آرگون به صورت مايع و گاز در ايران را اعلام دارد. دلتا گاز فعاليت خود را در زمينه توليد گازهاي طبي، صنعتي و آزمايشگاهي و ارائه کليه خدمات وابسته به اين صنعت، از سال 1393 آغاز نموده است.


 اين واحد با بکارگيري فن آوري هاي روز و نيروهاي کارآزموده و متخصص ايراني سعي نموده استقلال ملي در اين صنعت را حفظ نمايد و روز به روز روند روبه رشد کنترل و افزايش کيفيت در انواع گاز هاي توليدي و ساخت برخي از قطعات مورد نياز را مطابق با استاندارد هاي ملي و جهاني بدست آورد. اين مجتمع توليدي در کنار محصولات خود نسبت به سرويس دهي و ارائه خدمات فني مشاوره نصب و راه اندازي انواع سيستم هاي توليد و توزيع و کنترل کيفيت انواع گاز ها مي باشد . در ضمن دلتا گاز عضو انجمن صنفي توليد کنندگان گاز هاي طبي و صنعتي کشور مي باشد و از تجربيات و نظرات آنان در پيشرفت مجموعه خود استفاده مي نمايد.


 پخش رنگ بيش از 5000 نوع کالا از قبيل رنگهاي صنعتي، رنگ ساختماني، دکوراتيا کناف، چسب آکواريوم و … مي باشد، همچنين اين مجموعه عامل توزيع و پخش برند هاي معتبر از قبيل ، جوهر رنگ زرفام، رنگ ساندورا، رنگ هاويلوکس، رنگ لتو، چسب قوام، رنگ تهران نورآرا، رنگ کاپارول، چسب شمال، رنگ هادي، رنگ سما و مبين، رنگ فاخر، رنگ ماندگار، رنگ پارس اشن ، چسب دلتا، تينر بيات، غلطک دکور، رنگ سحر، رنگ آرکو، چسب جاويد، پارس روور، رنگ الوان، رنگ گل پخش، جلاسنج، رنگ پارس بهار، رنگ فراز پيشه و . . . مي باشد.


منبع: خبرنامه دانشجويان ايران

عامليت پخش عمده سنباده اسميردکس (Smirdex) يوناني

خريد چسب دلتا از پخش رنگ

رنگ ,چسب ,توليد ,دلتا ,گاز ,مي ,چسب دلتا ,مي باشد ,توليد چسب ,راه اندازي ,توليد و

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
قیمت بلیط سینماهای مختلف تهران دانلود فيلم, سريال و آهنگ جديد و رايگان flowerist هنرمندان پژوهش هنر و فلسفهٔ هنر ghostvoice انیمه گاست | ANIME GOST یادگیری بی انتهاست... وبلاگ شخصی نوید کمالی (جدید) آموزش فیلم برداری